| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena kopce se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Glava : 12,7mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 15,7mm
Pak/kom : 10
Fiat Nr : 71741889
Suzuki Nr.: 09409-08328
Kataloški broj 15134
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu




