| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Chevrolet, Daewoo, Honda, Opel |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Univerzalne |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 10mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
BMW Nr. : 07130702966
Daewoo Nr.: D94530623
Kataloški broj 15547
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu





