“Seat, Škoda, Volkswagen kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan, Tesla, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 15,5mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: 01553-10501
Tesla Nr.: 1006521-00-A
Toyota Nr.: 90467-08185
Kataloški broj 16377
Related products
-
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Rated 0 out of 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu




