| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 15,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,2mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Toyota Nr.: 90467-06198
Kataloški broj 16329
Related products
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu





