| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan |
| Dimenzije rupe | 11*13mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 16,8*23,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16,8*23,5mm
Prečnik osovine : 11*13mm
Ukupna dužina : 9mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: 26399-3J110
Kataloški broj 16137
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Dacia, Daewoo, Nissan, Renault, Opel kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5130,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




