“Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,2*13,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,2*13,9mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 18,3mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87770-28000
Kataloški broj 16062
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Genesis, H1, i30, Matrix, Sonata kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 589,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu





