| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5*12,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 10*11mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10*11mm
Osovina : 9,5*12,5mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: –
Kataloški broj 16696
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Rated 0 out of 5107,00 рсд Dodaj u korpu





