| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,5mm |
| Vrsta delova | Šrafovi, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18,2mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 15,5mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 8E0805121A
Kataloški broj 16434
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu





