| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 19,8mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077090
Kataloški broj 15359
Related products
-
Renault - Dacia
Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5127,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Rated 0 out of 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




