| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,2*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 8*9mm
Prečnik osovine : 9,3*12mm
Ukupna dužina : 14,7mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87756-38000
Kataloški broj 16075
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, i10, Santa Fe auto kopče za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Genesis, Santa Fe, Sonata, Kia Optima žabce za fiksiarnje prednjeg branika
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




