| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Daewoo, Honda, Mazda, Opel, Subaru |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 18,6mm
Kom/pak : 25
Mazda Nr.: G350-68-AB1
Subaru Nr.: 909130034
Kataloški broj 15450
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Rated 0 out of 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Rated 0 out of 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




