| Boja | Pink |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : roze
Prečnik glave : 13,3mm
Prečnik osovine : 7,7mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: A0009918998
Kataloški broj 15607




