| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan |
| Dimenzije rupe | 12*16,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 17,7*23mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7*23mm
Prečnik osovine : 11,7*16,4mm
Ukupna dužina : 10,5mm
Kom/pak : 5
Nissan Nr.: 62318-0T001
Kataloški broj 16134
Related products
-
Honda
Honda, Isuzu, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 5126,00 рсд Dodaj u korpu




