| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 9,5*10mm |
| Namene žabica - kopči | Nosaci i delovi fara, Ostalo |
| Prečnik glave | 22,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 22,7mm
Prečnik osovine : 9,3×9,7mm
Ukupna dužina : 9,5mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 90506890
Kataloški broj 15386
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




