| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 6*10mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 11,7*12,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11,7×12,8mm
Prečnik osovine : 6x10mm
Ukupna dužina : 11,4mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7701205107
Kataloški broj 15361
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Dacia, Renault kopče za fiksiranje izolacije haube
Rated 0 out of 531,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




