| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 17,5mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-10312
Toyota Nr.: 90467-10167
Kataloški broj 16335
Related products
-
Suzuki
Suzuki, Toyota kopče za fiksiranje podkrila tapacira i obloge fara
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 554,00 рсд Dodaj u korpu -
Gm
GM, Suzuki, Toyota auto kopče za unutrašnje plastične elemente
Rated 0 out of 5115,00 рсд Dodaj u korpu




