“Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford, Mercedes žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat |
| Dimenzije rupe | 7*10mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 10*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Dimenzija kačenja : 10*14mm
Prečnik tiple : 7*10mm
Ukupna visina : 13mm
Pak/kom : 25
Fiat Nr.: 46790807
Kataloški broj 15901
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu




