“Volkswagen, Seat šraf za karter M14*1,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 26,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : natur
Prečnik glave : 16mm
Za rupu : 8*8mm
Ukupna dužina : 26,7mm
Kom/pak : 25
Fiat Nr. : 46448771
Kataloški broj 15896
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu





