„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 13,6mm |
| Namene žabica - kopči | Držac poluge od haube motora |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 32,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 13,6mm
Ukupna dužina : 32,2mm
Kom/pak : 5
Fiat Nr.: 7739088
Kataloški broj 19438




