„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 10*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 22*35mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 22*35mm
Za rupu : 9,8*11mm
Ukupna dužina : 16,4mm
Kom/pak : 10
Audi Nr.: 4A0853825
Kataloški broj 20301
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu





