„Mercedes, Volkswagen žabice za zadnja štop svetla (za tiplu 188216)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Renault kopče za fiksiranje blatobrana“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Renault žabice za fiksiranje ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Dacia Logan, Logan MCV, Sandero žabice za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
„Mercedes, Volkswagen tipla za fiksiranje zadnje štop lampe (za žabicu 188180)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 24mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 4F0805121
Kataloški broj 24030
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu




