“Volkswagen, Seat šraf za karter M14*1,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, BMW, Fiat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
188058
Categories Alfa Romeo - Fiat - Lancia, Audi - Seat - Volkswagen, Bmw - Mini Cooper
Tag 188058
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 12,8mm
Za rupu : 9mm
Ukupna dužina : 12mm
Kom/pak : 25
BMW Nr.: 51131960127
Volkswagen Nr.: 1H0853586
Kataloški broj 15934
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu





