„BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu” has been added to your cart. Continue shopping
“Renault R9, R11, R21, R19, Clio, Express šraf za karter M16*1,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za fiksiranje plastične obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za fiksiranje plastičnih delova” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Daewoo, Ford, Land Rover, Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji, Pragovi i rubovi, Univerzalne |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
183036
Categories Audi - Seat - Volkswagen, Chevrolet - Daewoo - Opel, Chrysler, Ford, Land Rover, Renault - Dacia
Tag 183036
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Tipla : 8mm
Ukupna dužina : 24,6mm
Kom/pak : 25
Audi Nr.: 8E0825267
Chrysler Nr.: 6503598
Land Rover Nr.: ANR2224
Opel Nr.: 1039463, 4803228
Renault Nr.: 7701049271
Kataloški broj 15051
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu





