„Mercedes kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Lexus, Toyota kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,5*10mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 20mm
Tipla : 8,3*10mm
Ukupna dužina : 12,5mm
Kom/pak : 20
Audi Nr.: N90786701
Ford Nr.: 6150260
Kataloški broj 15008
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




