“Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Mercedes, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 4,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15mm
Prečnik tiple : 4,3mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom/pak : 10
Mercedes Nr.: A0019901392
Volkswagen Nr.: N10700901
Kataloški broj 21353
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za obloge u vozilima
Rated 0 out of 530,00 рсд Dodaj u korpu




