„M5 univerzalne limene navrtke sa metričkim navojem“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 11,3mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12*12mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12*12mm
Za rupu : 11,3mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 8R0853909A
Kataloški broj 24291
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




