„Univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda |
| Dimenzije rupe | 15,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 13*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 36,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13*32mm
Za rupu : 15,5mm
Ukupna dužina : 36,3mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 4H0867260
Kataloški broj 24438
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu




