„BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu” has been added to your cart. Continue shopping
“Renault R9, R11, R21, R19, Clio, Express šraf za karter M16*1,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za fiksiranje plastične obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, Seat, Škoda, Volkswagen kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,3mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,2mm
Za rupu : 9,3mm
Visina : 24,3mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 3D0864812AB41
Kataloški broj 24520
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




