„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Volkswagen Golf VI. (2009→) set klizača za reparaturu prednjih podizača stakla” has been added to your cart. Continue shopping
“Gumeni čepovi za karoserije za rupu 32mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10mm
Za rupu : 5mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N90536901
Kataloški broj 24056
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 5102,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




