“Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
„Lada 1200 kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
„Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Mazda, Suzuki kopče za fiksiranje keder gume“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Toyota kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Mitsubishi, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje obloge motora i tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,6mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,5mm
Za rupu : 5,6mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3B0867333
Kataloški broj 24036
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




