“Univerzalne žabice za tapacire” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10*10mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 19,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 19,3mm
Za rupu : 10*10mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N10621301
Kataloški broj 24113
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




