“Suzuki Swift brezoni za glavčinu” has been added to your cart. Continue shopping
„Lada 1500 kopče za ukrasnu lajsnu“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Gumeni čepovi za karoserije za rupu 20mm” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 12mm
Prečnik osovine : 9,2mm
Ukupna dužina : 8,2mm
Kom/pak : 25
BMW Nr. : 51711932996
Kataloški broj 15558
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




