“Škoda, Volkswagen kopče za tapacir i obloge u gepeku” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Limena navrtka (flips) za šraf od 6,3mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 17,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 17,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 25
BMW Nr. : 51411973500
Kataloški broj 15556
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




