“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za tapacire” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,2*10,2mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 11*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11*14mm
Za rupu : 5,2*10,2mm
Ukupna dužina : 13,5mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51718108613
Kataloški broj 15063
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 5102,00 рсд Dodaj u korpu




