„Ford Focus žabice za fiksiranje tapacirunga“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford Fiesta, Focus, Transit žabice za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„GM auto kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mercedes žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat 500, 600 kopče za tapacir sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes kopče za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„GM auto kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mercedes žabice za obloge gepeka” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 14mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 19,2mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 07146962771
Kataloški broj 15089
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu




