„Opel šraf za karter M14*1,5mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mercedes žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Volkswagen Touran (2004→) set za reparaturu prednjih podizača stakla” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Univerzalne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 6,5mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 51481884779
Kataloški broj 15116




