„Škoda Fabia (1999-2007) set za reparaturu podizača stakla“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8*11,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 17*19mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 17*19mm
Za rupu : 8*11,5mm
Ukupna dužina : 11,7mm
Kom/pak : 10
BMW Nr. : 51458266814
Kataloški broj 15092
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu




