“Univerzalne metalne kopče za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče, žabice” has been added to your cart. Continue shopping
“Nissan, Tesla, Toyota kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Mazda, Suzuki kopče za fiksiranje keder gume” has been added to your cart. Continue shopping
„Peugeot 5008 žabice za fiksiranje obloge karoserija“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Univerzalne |
| Prečnik glave | 19,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19,7mm
Za rupu : 6.5mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: 51111944537
Kataloški broj 15894
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu





