“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 11,3mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 33,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Za rupu : 11,3mm
Ukupna dužina : 33mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 07147122912
Kataloški broj 15085
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu




