| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji, Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 53,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 53mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51717002953
Kataloški broj 16699
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu





