“Chrysler auto kopče za obloge u vozilima” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford Fiesta kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 4,5*4,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*18mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*18mm
Za rupu : 4,5*4,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 51138204858
Kataloški broj 15067
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu




