„Univerzalni šraf sa maticom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče, žabice” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 19*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Glava : 19*32mm
Za rupu : 5mm
Visina : 19mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51717066223
Kataloški broj 15110
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




