“Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, GM auto žabice za fiksiranje izolacije na haubi“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Chevrolet, Daewoo, Fiat, Opel |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Univerzalne |
| Prečnik glave | 29,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
186070
Categories Alfa Romeo - Fiat - Lancia, Bmw - Mini Cooper, Chevrolet - Daewoo - Opel
Tag 186070
Cena artikla se odnosi na jedan komad
Boja : siva
Prečnik glave : 29,5mm
Tipla : 9.5mm
Ukupna dužina : 10,5mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 51488126849
Fiat Nr.: 60524790
Opel Nr.: 107840
Kataloški broj 15059
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




