„Honda, Hyundai, Kia kopče za tapacire“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne kopče, žabice“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8*10mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 8*10mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 07130702516
Land Rover Nr.: DYC500110
Kataloški broj 24745
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu




