“Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Renault Clio II. kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
„Subaru, Toyota kopče za keder gumu“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Mini |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 11mm
Ukupna dužina : 10,5mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 51489119216
Kataloški broj 19641
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu




