“Audi, Volkswagen podloška za žabice od prednjeg blatobrana (188193)” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje patosnice (za žabicu 188251)” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, BMW, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Glava : 14mm
Za rupu : 9mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 25
BMW Nr.: 51418172050
Volkswagen Nr.: 481867197
Kataloški broj 15712
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu





