“Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Mini |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 21,2mm
Kom/pak : 25
BMW Nr. : 51777171002
Kataloški broj 15555
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




