„Škoda Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Opel univerzalna navrtka sa presovanom podloškom M8” has been added to your cart. Continue shopping
„Opel, Astra, Corsa ,Vectra kopče za fiksiranje kontrolne table“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Nissan kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Opel Astra, Corsa, Meriva, Vectra žabice za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“M8 univerzalne limene navrtke sa metričkim navojem” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne metalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,7mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 14*25mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14*25mm
Za rupu : 5,7mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51337008409
Kataloški broj 15070
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




