“Ford Fiesta navrtka za fiksiranje prednjeg branika za šraf od 6,3mm” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Fiesta kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford, Mazda kopče za pričvršćivanje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 13*19mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 13*19mm
Za rupu : 9,2mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 07131480418, 07132757821
Kataloški broj 24800
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu




