„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„PVC vezice sa žabicom za fiksiranje“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 12*16mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 12×16,5mm
Za rupu : 11,3mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 7147212877
Kataloški broj 26184
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




